تبلیغات
محبوبترین مطالب

یک هفته اخیر

یک ماه اخیر

حالت کلی

  • آخرین برنامه ها
  • آخرین بازی ها

۳ فروردین ۱۳۹۳
621 بازدید
دسته بندی: ابزار رجیستری

آیا کامپیوتر شما در اجرای فرامین بسیار کند شده است؟ آیا کامپیوتر شما دچار کرش و هنگ کردن شده و یا با پیام های خطای مختلف ویندوز مواجه شده است؟ اکثر این مشکلات به دلیل مشکل در رجیستری ویندوز شماست. اگر می خواهید کارایی و پایداری سیستم خود را بهبود بخشید چیزی که شما نیاز دارید نرم افزاری برای پاک سازی رجیستری شما مانند این نرم افزار است. این نرم افزار با پاک سازی رجیستری ویندوز شما از اطلاعات نادرست باعث خواهد شد بسیاری از خطاهای سیستم کاهش یابد و شما شاهد افزایش عملکرد کامپیوتر خود در دسترسی و اجرای به برنامه های کابردی خواهید بود. به وسیله این نرم افزار قادرید از قسمت رجیستری پشتیبان تهیه کنید تا در مواقع تغییرات و وجود مشکل این رجیستری سالم را بازیابی و جایگزین کنید.


Windows 8/7/Vista/XP/2000/98/older

ادامه مطلب
۲ تیر ۱۳۹۲
2,245 بازدید
دسته بندی: ابزار رجیستری

NETGATE نرم افزاری برای پاکسازی رجیستری و یکپارچه کردن رجیستری می باشد که با این کار و حذف فایل های غیر ضروری می توان سرعت سیستم ر ا بالا برد.این برنامه باعث می شود تا مدیریت بهتری نسبت به برنامه هایی در هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا می شوند ، داشت.
ویژگی ها:
– یکپارچه سازی رجیستری
– پشتیبان گیری از رجیستری و بازیابی آن
– مدیریت بهتر start up
– ابزار مفید برای حذف فایل های غیر ضروری
– ترمیم رجیستری
– پاکسازی رجیستری
– حفاظت از رجیستری 

ادامه مطلب
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
588 بازدید
دسته بندی: ابزار رجیستری

با استفاده از Registry Purify می توانید ابتدا رجیستری را آنالیز کرد سپس آن را به خوبی پاکسازی کنید تا بهبود در بالارفتن سرعت ویندوز باشد . همچنین می توانید از رجیستری بک آپ گرفته یا بک آپ گرفته شده را بازگردانی کنید .
این برنامه قابلیت پیدا کردن خطاهای رجیستری را نیز دارد.
برخی قابلیت های اصلی:
موتور جدید جستجو
ریکاوری آسان رجیستری
پشتیبانی از Build-in Microsoft Registry Editor
قدرت بالا در انجام کار
رابط کاربری کاربر پسند
و …

ادامه مطلب
۲۶ فروردین ۱۳۹۲
611 بازدید
دسته بندی: ابزار رجیستری

Registry Healer برنامه ای بسیار مفید برای اسکن کردن رجیستری می باشد که با استفاده از این نرم افزار می توان کلیدهای قدیمی و نامعتبر را اسکن کرد.این نرم افزار قادر است تمام نرم افزار هایی که از رجیستری شما حذف نمی شود را براحتی حذف کند.همچنین به شما اجازه می دهد تا شاخه ای را به تنهایی اسکن کنید.با این نرم افزا می توانید اطلاعات مخرب خود را جست و جو کرد و آن ها را تصیح کرد.این نرم افزار می تواند به طور دقیق رجیستری شما را تعمیر کند و تمامی ارور ها را از بین ببرد.
ویژگی ها:
– پیدا کردن و تصحیح فایل های نامعتبر و مراجع پوشه در رجیستری ویندوز ۹x/NT/ME/2000/XP
– پیدا کردن و حذف کلید های رجیستری خالی
– پیدا کردن و اصلاح فونت نوشته های نامعتبر
– پیدا کردن و حذف آیتم های منوی شروع منسوخ
– پیدا کردن و تصحیح مسیر برنامه نامعتبر
– پیدا کردن و اصلاح منابع نامعتبر DLL مشترک
– پیدا کردن و اصلاح نامعتبر رجیستری مراجع autostart
– پیدا کردن و حذف منابع بلا استفاده رجیستری نرم افزار
– ایجاد پشتیبان گیری کامل از رجیستری 

ادامه مطلب
چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما در همراه رایانه 24 ساعته پاسخگوی شما هستند.
تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
۱۱ آبان ۱۳۹۱
12,610 بازدید
دسته بندی: ابزار رجیستری

Registry Repair Wizard جالدوگر ترمیم رجیستری می باشد که با این نرم افزار می توان رجیستری ویندوز را اسکن کرده و تمامی اطلاعات و تنظیماتی که نادرست می باشد و باعث افت سرعت سیستم شده را ترمیم می کند و همچنین تمامی خطاهایی که در ویندوز رخ می دهد را از بین می برد.این نرم افزار اجازه می دهد تا از تنظیمات رجیستری خود پشتیبان تهیه کرد و در مواقع اضطراری از این پشتیبان استفاده نمود.به طور خلاصه این نرم افزار کل تنظیمات رجیستری را ترمیم کرده و در اجرای سریع تر نرم افزارها کمک می کند و تمامی مشکلات عجیب غریب ویندوز را برطرف می کند.همچنین در زمانی که در حال وب گردی هستید این نرم افزار از ورود نرم افزارهای جاسوسی و تبلیغات مزاحم جلوگیری می کند.
ویژگی ها:
– اسکن خودکار رجیستری و ترمیم آن
– پشتیبان گیری از رجیستری و بازگرداندن آن
– بهبود عملکرد سیستم
– جلوگیری از ورود نرم افزارهای جاسوسی 

ادامه مطلب
۳ مهر ۱۳۹۱
866 بازدید

Toolwiz برای سرعت بخشیدن طراحی شده که به وسیله این نرم افزار می توان سرعت سیستم خود را افزایش داد.این نرم افزار یک مجموعه از بهینه ساز سیستم عامل می باشد.این مجموعه شامل:چک کردن سیستم،افزایش سرعت سیستم ، ۴۰ ابزار دیگر برای بهبود عملکرد pc ،امنیت شبکه،می باشد.این ابزاری است که برای تمامی سطوح از کاربران مبتدی تا حرفه ای طراحی شده است.
ویژگی ها:
– پاک کردن فایل های مخرب
– پاک سازی رجیستری از برنامه های مخرب
– بازسازی تنظیمات رجیستری و اجرای سریع نرم افزار ها
– defreger کردن هارد دیسک با موتور هوشمندانه و جلوگیری از پراکنده شدن فایل ها 

ادامه مطلب
۱۹ شهریور ۱۳۹۱
2,501 بازدید

Simple System Tweaker یک سیستم ساده وامن ترین نرم افزار می باشد که باعث افزایش سرعت سیستم می باشد.بعد از نصب ویندوز تنظیمات به حالت پیش فرض می باشد که با پیکربندی درست در ویندوز سرعت سیستم هم به صورت قابل توجهی افزایش پیدا می کند.این تنظیمات باید به علت وجود نرم افزار هایی امن باشند.با این نرم افزار می توان تمامی این خصوصیات را برای افزایش سرعت سیستم برقرار کرد. 

ادامه مطلب
۲۳ مرداد ۱۳۹۱
3,064 بازدید
دسته بندی: ابزار رجیستری

گاهی اوقات سرعت سیستم در اجرای فایل ها و اتصالات اینترنتی در اثر بهم ریختن تنظیمات رجیستری و ویندوز کاهش می یابد.نرم افزار AusLogics BoostSpeed می تواند این کاهش سرعت را از بین برده و سرعت سیستم را از طریق تغییر تنظیمات رجیستری و ویندوز به حداکثر رساند.این نرم افزار قادر به از بین بردن تمام خطاهای ویندوز می باشد.از طریق این نرم افزار می توان سرعت اینترنت خود را بالا برده و سرعت دریافت تصاویر,موسیقی,و نرم افزار را بالا برد.در سایت ها بنر هایی وجود دارد که سرعت باز کردن صفحات سایتها را به تعویق می اندازند که با این برنامه می توان این بنرها را از روی صفحات سایت ها از بین برد و سرعت باز کردن صفحات خود را بالا برد.BoostSpeed فضای هدر رفته توسط فایل های مخرب را باز کرده و فایل های مخرب که باعث کاهش سرعت ویندوز شده را از بین می برد.نرم افزار هایی وجود دارند در حین اجرا شدن به خراب کردن نرم افزار های دیگر می پردازند که با این نرم افزار می توان از واکنش آنها جلوگیری کرد. 

ادامه مطلب
۱۴ مرداد ۱۳۹۱
814 بازدید
دسته بندی: ابزار رجیستری

WinMend Registry Cleaner یک نرم افزار قدرتمند برای بهینه سازی رجیستری می باشد که با این نرم افزار می توان محیط رجیستری را به یک محیط امن تبدیل کرده و از طریق این کار می توان به سرعت کامپیوتر خود افزود.این نرم افزار دارای ۴ عملکرد ماژول های اصلی :تمیز کننده رجیستری،بهینه ساز رجیستری،پشتیبان گیری از رجیستری،زمان بندی می باشد.این نرم افزار کارآمد می تواند کامپیوتر را تجزیه و تحلیل ،خطاها را شناسایی،و آنها را تعمیر یا حذف کند که با این کار سرعت سیستم بهبود یافته و عملکرد سیستم به طور قابل ملاحظه ای تغییر می کند.WinMend Registry Cleaner یک اسکن کننده رجیستری قوی برای پاک سازی رجیستری و بهینه سازی آن می باشد.
امکانات:
اسکن امن و جامع:اسکن رجیستری بادقت و پاک کردن رجیستری و تعمیر آن
اسکن سریع:سرعت این نرم افزار به صورت قابل توجهی بهبود یافته است
اسکن به طور منظم:تمیز کننده رجیستری به طور منظم 

ادامه مطلب
۱۱ مرداد ۱۳۹۱
1,394 بازدید
دسته بندی: ابزار رجیستری

PC Optimizer Pro یک نرم افزار بهینه ساز می باشد که با نصب این نرم افزار باعث می شود که سیستم نرم افزار ها راسریع تر اجرا کرده و از ۹۰ درصد افت سرعت جلوگیری کند.هنگامی که سیستم از هرگونه خطا پاک سازی شده سرعت سیستم به طور قابل ملاحظه ای بالا رفته و به راحتی برنامه های سیستم را می توان اجرا کرد.این نرم افزار از طریق تنظیم کردن تنظیمات رجیستری سرعت سیستم را افزایش می دهد.همچنین با حذف فایل های اضافی در فضای هارد دیسک صرفه جویی می کند.
ویژگی ها:
اسکن رجیستری ویندوز برای پیدا کردن و رفع هر گونه اطلاعات نادرست یا منسوخ
حذف برنامه های مخرب
مدیریت ویندوز در اجرای برنامه ها در هنگام راه اندازی سیستم
پشتیبان گیری تمام اطلاعات و فایل های حیاتی 

ادامه مطلب
  • صفحه 1 از 212
تبلیغات
محبوبترین برچسب ها
خبرنامه دانلودباران