تبلیغات
محبوبترین مطالب

یک هفته اخیر

یک ماه اخیر

حالت کلی


دیسک نجات آنتی ویروس آویرا Avira AntiVir Rescue System 24.11.2012

۱۰ آذر ۱۳۹۱
1,245 بازدید
دسته بندی: دیسک نجات

دیسک نجات ها برای زمانی طراحی شده است که کامپیوتر شما دچار مشکل شده است و توسط ویروس ها به شدت آلوده شده است به طوری که ورود به سیستم عامل برای ویروس یابی وترمیم غیر ممکن است و یا ویروس ها ، آنتی ویروس موجود در سیستم عامل را غیر فعال کرده اند و امکان نصب مجدد آنتی ویروس در سیستم عامل وجود ندارد در این حالت ویروس یابی از طریق بوت توسط این نرم افزار کارآمدترین کار است زیرا برنامه های مخرب و ویروس ها در هنگام بارگذاری و اجرای سیستم عامل به صورت خودکار اجرا شده و مانع شناسایی و از بین رفتن ویروس ها خواهند شد.
سیستم دیسک نجات آویرا نرم افزاری مبتنی بر لینوکس ساخته شده ( برای اجرا نیازی به نصب لینوکس ندارید ) که اجازه دسترسی به کامپیوترهایی که بوت نمی شوند را فراهم می سازد و این امکان را به وجود می آورد تا اقدام به تعمیر سیستم آسیب دیده ، اسکن و از بین بردن ویروس ها و نجات اطلاعات و داده ها بپردازید.کافیست شما این فایل را بر روی CD یا DVD رایت کنید و سیستم را از طریق آن بوت کنید.
راهنما:
۱- دانلود و استخراج فایل از حالت فشرده
۲- رایت ایمیج ISO بر روی دیسک
۳- قرار دادن دیسک در CD/DVD-ROM کامپیوتر
۴- راه اندازی مجدد و ورود به صفحه BIOS و انتخاب اولویت بوت برروی CD
۵- راه اندازی مجدد و ورود به محیط نرم افزار 

  دانلود -۱۵۹ مگابایت
پسورد : www.downloadbaran.com

متن انگلیسی

The Avira AntiVir Rescue System a linux-based application that allows accessing computers that cannot be booted anymore. Thus it is possible to repair a damaged system, to rescue data or to scan the system for virus infections. Just double-click on the rescue system package to burn it to a CD/DVD. You can then use this CD/DVD to boot your computer. The Avira AntiVir Rescue System is updated several times a day so that the most recent security updates are always available.

دیدگاه کاربران

    بیت دیفندر در چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳ گفته :

    ممنون بابت سایت خوبتون
    لطفاً لینک دانلود نسخه ۲۰۱۵ بیت دیفندر تو سایتتون قرار بدینتبلیغات
محبوبترین برچسب ها
خبرنامه دانلودباران