تبلیغات
محبوبترین مطالب

یک هفته اخیر

یک ماه اخیر

حالت کلی

  • آخرین برنامه ها
  • آخرین بازی ها

۹ فروردین ۱۳۹۴
1,340 بازدید

یکی از مزیت های آپدیت آفلاین این مورد است که می توانید با یکبار دانلود آپدیت آفلاین بر روی چند سیستم عامل را آپدیت کنید.هم اکنون آپدیت آفلاین آنتی ویروس نورتون را آماده دریافت کرده ایم.
آپدیت این آنتی ویروس در نسخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی به صورت مجزا برای دانلود قرار می گیرد. و تنها با اجرای فایل آنتی ویروس آپدیت خواهد شد.
آپدیت : ۲۰۱۵/۰۳/۲۵ — ۰۵ فروردین ۱۳۹۴

 

ادامه مطلب
۶ فروردین ۱۳۹۴
1,080 بازدید

یکی از مزیت های آپدیت آفلاین این مورد است که می توانید با یکبار دانلود آپدیت آفلاین بر روی چند سیستم عامل را آپدیت کنید.هم اکنون آپدیت آفلاین آنتی ویروس بیت درفندر را آماده دریافت کرده ایم.
آپدیت این آنتی ویروس به صورت هفتگی و در نسخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی به صورت مجزا برای دانلود قرار می گیرد. و تنها با اجرای فایل آنتی ویروس آپدیت خواهد شد.
آپدیت : ۲۰۱۵/۰۳/۲۶ — ۰۶ فروردین ۱۳۹۴

 

ادامه مطلب
۶ فروردین ۱۳۹۴
1,325 بازدید

یکی از مزیت های آپدیت آفلاین این مورد است که می توانید با یکبار دانلود آپدیت آفلاین بر روی چند سیستم عامل را آپدیت کنید.هم اکنون آپدیت آفلاین آنتی ویروس اویرا را آماده دریافت کرده ایم.
راهنما : برای آپدیت آفلاین ابتدا فایل دریافت شده را از حالت فشرده خارج کنید و سپس از طریق منوی آنتی ویروس Update >> Manual Update را انتخاب کرده و فایل vdf_fusebundle.zip که از در داخل فایل موجود بود را انتخاب کرده و آپدیت کنید.

آپدیت : ۲۰۱۵/۰۳/۲۶ — ۰۶ فروردین ۱۳۹۴

 

ادامه مطلب
۲۹ بهمن ۱۳۹۳
1,096 بازدید

به دلیل تحریم و بستن آی پی های ایران توسط شرکت مکافی امکان دریافت آپدیت از طریق سایت این شرکت برای ایرانی ها ممکن نیست به همین علت امکان دریافت این آپدیت ها را در دانلود باران فراهم کرده ایم تا تمامی کاربران ایرانی بتوانند این آپدیت ها را از وبسایت دانلود باران دریافت کنند.
این آپدیت ها به صورت آفلاین بوده و تنها کافیست بعد از خارج کردن از فایل فشرده آن را یکبار اجرا کنید.
این آپدیت تنها نسخه McAfee VirusScan Enterprise که کامل ترین نسخه آنتی ویروس مکافی نیز می باشد را به روز رسانی خواهد کرد.

آپدیت : ۲۰۱۵/۰۲/۱۷ –۷۷۱۵– ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

 

ادامه مطلب
چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما در همراه رایانه 24 ساعته پاسخگوی شما هستند.
تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
۳ بهمن ۱۳۹۳
5,689 بازدید

با توجه به تحریم های شرکت اوست کاربران با آی پی کشور ایران ، قادر به ورود به سایت اوست نمی باشند و امکان آپدیت مستقیم از طریق کشور ایران ممکن نیست و به همین علت امکان دریافت این آپدیت ها را در دانلود باران فراهم کرده ایم تا تمامی کاربران ایرانی بتوانند این آپدیت ها را از وبسایت دانلود باران دریافت کنند.
این آپدیت ها به صورت آفلاین بوده و تنها کافیست بعد از خارج کردن از فایل فشرده آن را یکبار اجرا کنید.
این آپدیت برای نسخه های ۵ و ۶ و ۷ و ۸ و ۹ قابل استفاده است.

آپدیت : ۲۰۱۵/۰۱/۲۳ —– ۳ بهمن ۱۳۹۳

 

ادامه مطلب
تبلیغات
محبوبترین برچسب ها
خبرنامه دانلودباران