تبلیغات
محبوبترین مطالب

یک هفته اخیر

یک ماه اخیر

حالت کلی

  • آخرین برنامه ها
  • آخرین بازی ها

۲۷ تیر ۱۳۹۳
2,076 بازدید


ChrisTV Online Premium Edition 10.30

ChrisTV یکی از محصولات با کیفیت و سطح بالا از مجموعه شرکت های ChrisTV است . این برنامه بهترین انتخاب برای مشاهده تلویزیون به صورت آنلاین می باشد. شبکه هایی مه این برنامه تحت پوشش خود دارد شامل مجموعه کاملی از کانلهای می باشد که برای هر سلیقه ایی شبکه ای را دارا می باشد از جمله فوتبال/ هنر/ فیلم / موسیقی و … می توانید بیش از ۸۰۰ شبکه خارجی و بیش از ۶۰۰ ایستگاه رادیویی که در بیش از ۱۰۰ کشور وجود دارد را تماشا کنید.همچنین این برنامه قابلیت افزودن شبکه و ایستگاه رادیویی را نیز دارا می باشد.دقت کنید که شما به هیچ گونه وسیله سخت افزاری برای دیدن این شبکه نیاز ندارید. شما همچنین می توانید ویدیو مورد علاقه یا فیلم و آهنگ مورد علاقه خود را جست و جو کنید. یکی از مشخصات این برنامه این است که شما نیاز به برنامه دیگری برای دیدن این برنامه ها ندارید و این برنامه همه کار را برای شما انجام میدهد.این برنامه همچنین قابلیت پشتیبانی از خطوط اینترنت Dial Up وخطوط پر سرعت دیگر را نیز دارد.کار با این نرم افزار آسان بوده و ۲۶ زبان را پشتیبانی می کند.

 

ادامه مطلب
۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
12,976 بازدید

BlazeVideo HDTV نرم افزاری است برای پخش برنامه های تلوزیون که با آن می توان برنامه های تلوزیون را به صورت دیجیتال و آنالوگ دید.همچنین می توان همزمان با پخش این برنامه ها،آنها را ضبط کرد.با این نرم افزار تله تکست و رادیو را بر روی کامپیوتر پخش کرد.این برنامه از دستگاه های DVB-T، DVB-S، DVB-S2، DMB-TH، CMMB، ISDB پشتیبانی می کند و در تلوزیون های آنالوگ از PAL، NTSC، SECAM پشتیبانی می کند.BlazeVideo HDTV Player به عنوان یک برنامه چند رسانه ای دارای کیفیت صدا و پشتیبان کننده SVCD,VCD عمل می کند. 

ادامه مطلب
۱۲ شهریور ۱۳۹۱
13,625 بازدید

ProgDVB نرم افزار قدرتمند برای پخش کانال های تلوزیون و رادیویی کل دنیا می باشد.می توان با این نرم افزار کشور مورد نظر انتخاب کرده و کل کانال های آن کشور را مشاهده کرد.این نرم افزار از انواع منابع مختلف داده ها مانند رادیو،اینترنت،تلویزیون پشتیبانی می کند و بیش از ۴۰۰۰ کانال را برای کاربر پخش می کند.
ویژگی ها:
– پخش کانال های تلوزیون با کیفیت بالا با پشتیبانی از H.264/AVC
– پشتیبانی از قابلیت تصویر در تصویر ( پخش و یا ضبط همزمان از کانال های متفاوت از یک یا چند دستگاه )
– پشتیبانی از اکثر دستگاه های DVB, ISDB-T, ATSC
– پشتیبانی از تمام فرمت های تلویزیون دیجیتال صوتی: MPEG، AC3، AAC، …
– قابلیت تغییر زمان با استفاده از RAM
– تله تکست
– ۱۰ باند اکولایزر
– تلویزیون و رادیو ضبط کانال
– راهنمای برنامه الکترونیکی (EPG) از تلویزیون دیجیتال و یا XmlTV، JTV.
– پوسته برای OSD و GUI
– نسخه های Win64 Win32 

ادامه مطلب
تبلیغات
محبوبترین برچسب ها
خبرنامه دانلودباران